Informacje

Nowe produkty

Promocje

żyrandol kryształowy do salonu SVAROWSKI lampa kryształowa OGROMNA

000050100

Nowy produkt

Lampa kryształowa trójwymiarowa, ręcznie szlifowany oryginalny kryształ, ekskluzywny produkt. Żyrandol kryształowy doskonale nadaje się do ekskluzywnych wnętrz, lampa jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na klasyczny kryształ w nowoczesnej trójwymiarowej formie  

Wymiary: szerokość: 50 cm długość: 100 cm

Miejsce na 7 żarówek GU10, ostatnia sztuka na magazynie -natychmiastowa wysyłka

Więcej szczegółów

46 Przedmioty

774,80 zł

-200,00 zł

974,80 zł

Więcej informacji

 Ogromna lampa kryształowa, prawdziwy ręcznie szlifowany kryształ. Doskonale prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Wpasowuje się w nowoczesne trendy wystroju. Kryształ mieni się wszystkimi kolorami tęczy.
Doskonale wykonana, kryształ najwyższej jakości. Żyrandol składa się prawie z 800 kryształów. Długość 100 cm. szerokość 50 cm. Lampa posiada aż siedem punktów świetlnych, dzięki czemu doskonale nadaje się do pomieszczeń wymagających ładnego podświetlenia.
Przepiękny element dekoracyjny i zarazem oświetlenie do ekskluzywnych wnętrz, zarówno mieszkalnych jak i komercyjnych, typu salony piękności, sanatoria, zakłady fryzjerskie , ekskluzywne butiki. Uwaga na podróbki-Nasze lampy posiadają certyfikaty, jako firma oferujemy klientom próbki naszego kryształu. Masz pytania, zadzwoń chętnie odpowiemy, zachęcamy do zakupu.

Produkty powiązane